Welcome, Ziyaretçi.

Gönderen Konu: Veda  (Okunma sayısı 13813 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Pardus

• Aktif Takipçi
  • **
  • Solo Türk= m x C^2
    • Profili Görüntüle Virtual Solo Türk
Veda
« : 08 Nisan 2014, 09:19:02 »
Dostlar merhaba..
İşlerin yoğunluğu, boş zamanlarımda ailemle daha fazla vakit geçirme isteğim ve artık zamanı geldiği için Falcon camiasını tamamen bırakma kararı almış bulunmaktayım. Bunca zamandır aranızda sevginizden saygınızdan banada bir yer ayırdığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum..
Bilmeden kalbini kırdığım, istemeden üzdüğüm tanıdığım tanımadığım Falcon camiasında bulunan tüm arkadaşlardan eğer bir kusur ettiysem şimdiden özür diliyorum..Hakkınızı helal edin dostlar.. Unutmayın herşey unutulur ancak insanların onurlu ve saygılı duruşları asla unutulmaz.. Ben bu camia içerisinde kendimce onurlu ve saygılı bir duruş sergilediğime inanıyorum.
Hoşçakalın sevdikleriniz ve sevenlerinizle hep huzurlu kalın :)
--------------------------------------------------------------------------
NOT: EGE için sorularınızıda duyar gibiyim .. Bir filo komutanı hariç varolan tüm filoların komutanlarına EGE ile ilgili bilgi  verilecektir. Aslında tam olarak tamamlanmamışda olsa BMS ile yaşadığımz sorunlar yüzünden Edit işini ekip olarak bıraktık.. Yinede elimizde bence çok güzel bir çalışma son aşamasında beklemektedir. Bizlerde bi karar alarak resmi olarak EGE nin yeni versiyonunu hiç  yayınlamayacak olsakta az önce bahsettiğim gibi Filo komutanlarına indirme linklerini vereceğiz (Bu hafta sonu)..O yüzden gerekli  bilgileri artık bizim maillerden değil Filo komutanlarından alabilirsiniz. Filo komutanlarıyla birkaç gün içinde bağlantı kuracağım..  İndirmek, dağıtmak, değişiklik yapmak tamamen serbesttir.. 1 hafta içinde kesin olarak mevcut haliyle indirebileceksiniz.. Eğer  bizden sonra Edit işine giren gerçekten bu işi yapacak arkadaşlar olursa sadece Filo komutanlarının bana iletmesi halinde elbetteki yardımcı olunacaktır.. Bilgi paylaştıkça büyür ve kimsenin bizim gibi Amerikayı baştan keşfetmesine ve seneler kaybetmesine asla gönlümüz razı olmaz..

Efe

• Virtual SOLOTÜRK Ekip
  • *
  • Bir zaman KURT, her zaman KURT.
    • Profili Görüntüle Virtual SOLOTÜRK
Ynt: Veda
« Yanıtla #1 : 09 Nisan 2014, 17:23:47 »
Coşkun abi,
Bu güne kadar Falcon'a ve bize verdiğin bütün emekler için teşekkür ederim.Bu işe çok büyük emekler verdin,yoruldun ve şimdi hakkın olarak ailene daha fazla zaman ayırmak istiyorsun. Verdiğin karar bizler için üzücü olsa da bu kararının senin için hayırlı olmasını temenni ediyorum.İstemeden kalbini kırdıysam ve üzdüysem şimdiden özür diliyorum.Sen sanal havacılık camiasında bir yıldız ve efsaneydin.Şimdi bu camiadan bir yıldız ve efsane ayrılıyor.Ancak sen ve senin sergilediğin onurlu ve saygılı duruşun asla unutulmaz.
Hoşçakal.Ailenle,sevdiklerinle ve seni sevenlerle hep huzurlu ol.Yolun açık olsun.  :)