Welcome, Ziyaretçi.

Gönderen Konu: falcon bms nereye krucam??????????  (Okunma sayısı 6183 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

süleyman

• Yeni Takipçi
  • *
    • Profili Görüntüle
falcon bms nereye krucam??????????
« : 08 Ocak 2014, 16:54:44 »
arkadaşlar ben falcan bmsyi indirdir (887mb)sepa tıkladım hani bu dosyayı nereye kurduğun soruyo ya ne yaptıysam nereye vermek istediysem bi türlü olmadı Lütfen acele yardım edin
şimdiden teşekkürler :-* :'(

Şimşek

• Yunus Emre ERTİT
  • Yönetici
  • *
  • Kurucu & Yönetici & Pilot
    • Profili Görüntüle Virtual SOLOTÜRK
Ynt: falcon bms nereye krucam??????????
« Yanıtla #1 : 12 Ocak 2014, 09:04:06 »
Kurulumu okumadığınızdan kaynaklanıyor.. O kısımda size nereye yüklemek istediğinizi sormuyor. falcon4.exenin nerede olduğunu soruyor. O da rardan çıkarttığınız klasörün içinde. Kurulumu okursanız çözüme kavuşabilirsiniz...

KURULUM : Arşivi indirdikten sonra arşive sağ tıklayıp dosyaları çıkart deyiniz. Dosyalar klasöre çıkarıldıktan sonra Setup.exe'yi açın. Gerekli işlemleri yaptıktan sonra sizden falcon4.exe'nin bulunduğu klasörü yani rardan çıkarttığımız arşiv klasörünü göstermenizi isteyecektir. Rardan çıkarttığımız klasörü bulun ve seçin. (Klasör masaüstünde ise şu yolu izleyin ""C:\Users\XXX\Desktop\FalconBMS4(U1-U7)Setup-VST" Burada ki "XXX" sizin bilgisayarınızın adı yani kullanıcı adınızdır."). Yüklemeye devam edin. Takiben önünüze gelecek olan bölümde Falcon BMS4.32, Update 1, 2, 3, 4, 5, 6 ve 7 kutucukları çıkacaktır 7'sinide işaretleyip kuruluma devam edin. Kurulum bittikten sonra karşınıza çıkan pencereki tüm kutucukları işaretleyip kurulumu bitirin. İyi uçuşlar...
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2014, 17:36:08 Gönderen: Şimşek »

SOLOTÜRK
Türk Hava Kuvvetleri'nin
Türk Milleti'ne 100'üncü yıl armağanıdır.
2011